Vārtu automātika

Vārtu automātika ir lielisks palīgs ikdienā, kas ļauj taupīt laiku un padara daudz ērtāku iebraukšanu un izbraukšanu no dažādām teritorijām, ēkām un garāžām. Tā tiek iedalīta atbilstoši vārtu veidiem – veramo vārtu, bīdāmo vārtu un paceļamo vārtu automātika.

Vārtu automātika ir labākais risinājums vārtiem, pie kuriem iebraukšana un izbraukšana var traucēt satiksmei vai gājējiem. Ikviens novērtēs komfortu, ko sniedz automātiskie vārti aukstajā sezonā un sliktos laikapstākļos.

Mūsu veikala piedāvājumā ir vārtu automātika no dažādiem ražotājiem. Pieejami produkti gan privāto sektoru pārstāvošiem klientiem, gan profesionālas ierīces uzņēmumu un iestāžu vajadzībām. Pārdodam atsevišķas detaļas, komplektus, rezerves daļas, aksesuārus un veicam pie mums pirktās vārtu automātikas uzstādīšanu.

Vārtu automātika iedalās pēc vārtu veidiem: ir veramie vārti, bīdāmie vārti un paceļamie sekciju vārti. Tieši tāpat iedalās vārtu automātika:  veramo vārtu automātika, bīdāmo vārtu automātika un paceļamo vārtu automātika.